Qankha Logo

Ortaklık

Qankha Nedir?

Qankha bir anonim sohbet uygulamasıdır. Uygulamayı indiren kullanıcılar günlük değişmekte bulunan konular hakkında, gerçek insanlar ile sadece kullanıcı adı girerek sohbet ediyorlar.

Neden Biz?

Ülkemizde bulunan sohbet odaları başı boş bırakılmış, rahatsız edici sohbetler, cinsel içerikli mesajlaşmalar ile doludur. Bütün Qankha sohbet odalarımız, moderatörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Qankha QR projesi ise sadece bize aittir. Kopyası ve benzeri bulunmamaktadır.

Proje Konusu

Qankha QR!

Proje açıklaması

İnsanların toplu bulundukları ortamlarda, anonim bir şekilde toplu olarak sohbet edebilecekleri bir mesajlaşma odası

Proje Mantığı

Kafe masalarının üzerinde bulunan o ortama ait QR kodu, uygulama içerisinden okutarak ortama özel hazırlanan sohbet odasına giriş yapabilecekler. QR kodu taratan diğer kullanıcılar ile sohbet edebilecekler.

Nerelerdeyiz?

Play Store

Tarayıcıdan Sohbet

Fiyatlarımız?

Her bir dükkan/kafe/ortam için 20 QR KOD + ÖZEL SOHBET ODASI 3 aylık olarak 300₺ (TÜRK LİRASI)’dir. Firmalara özel çoklu bayilik ücretlerinde %10 indirim yapmaktayız

Sizin Kazancınız?

Müşteriler daha uzun süre boyunca dükkanınız/kafeniz/alanınız da daha uzun süre durmasını sağlayabilir. Müşterilerinizin canının sıkılmasını engelleyerek eğlenmesini sağlamış olursunuz. Hem zaman geçirme hem de sohbet etmek için gelen müşteriler kazanabilirsiniz. Maddi açıdan ise reklam gelirlerimizin %15’lik bir kısmını da ödeme alabileceksiniz!

Abonelik iptal etmek?

Abonelik iptal etmek sizin en doğal hakkınızdır. Bizde bunun bilincin de bir şekilde çalışmaktayız. Abonelik iptali için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. 3 aylık abonelik satışı yaptığımızdan dolayı örnek olarak bir ayın içine girmiş bulunuyorsak eğer, o ayın ücreti hariç geride kalan 2 ayın geri ödemesini size geri yapıyoruz!

Bizi deneyebilirsiniz!

Bize sadece 70₺ (Türk Lirası) baskı ücreti ödeyerek 1 ay deneme sürecinde bulunabilirsiniz.

Süresiz teknik destek!

Abonelik sonrası, abonelik hizmetinizin en son gününe kadar yaşadığınız her soruna teknik destek vermekteyiz. Sohbet odalarınızı sizin açılış/kapanış saatlerine göre düzenler, o saatler dışında kullanıma kapatırız.

İletişim bilgilerimiz!

E-Posta: iletisim@qankha.com

Ömer Faruk Karaömer
+90 532 380 32 88

İsmail Can Karataş
+90 546 408 33 25

Qankha Logo
Google Play İndir